π Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Men's Gg Supreme Plaque Logo Messenger Bag Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 30.5cm |
| Width | 35.5cm |
| Depth | 3cm |
| Comments | Very light marks to the front and back of the item. Minor scratches to the plaque logo. |
| SKU | 292897 |
$44.05
Original: $146.85
-70%Men's Gg Supreme Plaque Logo Messenger Bag Blackβ
$146.85
$44.05









Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 30.5cm |
| Width | 35.5cm |
| Depth | 3cm |
| Comments | Very light marks to the front and back of the item. Minor scratches to the plaque logo. |
| SKU | 292897 |





















