🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Men's Diamante Plaque Logo Bag Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 31cm |
| Width | 40cm |
| Depth | 6cm |
| Comments | Wearing to the piping on the bottom corners. |
| SKU | 261994 |
$46.06
Original: $153.52
-70%Men's Diamante Plaque Logo Bag Black—
$153.52
$46.06














Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 31cm |
| Width | 40cm |
| Depth | 6cm |
| Comments | Wearing to the piping on the bottom corners. |
| SKU | 261994 |





















