π Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Women's Interlocking G Crossbody Bag Beige
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Beige |
| Height | 13cm |
| Width | 20.5cm |
| Depth | 3.5cm |
| SKU | 284735 |
$640.79
Women's Interlocking G Crossbody Bag Beigeβ
$640.79








Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Beige |
| Height | 13cm |
| Width | 20.5cm |
| Depth | 3.5cm |
| SKU | 284735 |





















