π Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Men's Jumbo Gg Messenger Bag Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cloth |
| Colour | Black |
| Height | 18.5cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 6.5cm |
| SKU | 264761 |
$106.13
Original: $353.77
-70%Men's Jumbo Gg Messenger Bag Blackβ
$353.77
$106.13












Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cloth |
| Colour | Black |
| Height | 18.5cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 6.5cm |
| SKU | 264761 |





















