π Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Men's Web Collar Jacket Navy Size IT 50 / L
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 50 / L |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 66.5cm |
| Should To Shoulder | 47.5cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| Comments | There are a few marks to the material of the jacket. |
| SKU | 283963 |
$30.04
Original: $100.12
-70%Men's Web Collar Jacket Navy Size IT 50 / Lβ
$100.12
$30.04











Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 50 / L |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 66.5cm |
| Should To Shoulder | 47.5cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| Comments | There are a few marks to the material of the jacket. |
| SKU | 283963 |





















