๐ Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Women's Silk Slip Top White Size S
| Brand | Versace |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Top |
| Size | S |
| Material | Silk |
| Comes With | Tags |
| Colour | White |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 39cm |
| Comments | Size 40. |
| SKU | 281985 |
$32.04
Original: $106.80
-70%Women's Silk Slip Top White Size Sโ
$106.80
$32.04






Description
| Brand | Versace |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Top |
| Size | S |
| Material | Silk |
| Comes With | Tags |
| Colour | White |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 39cm |
| Comments | Size 40. |
| SKU | 281985 |























