🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Women's Longnow Plaque Logo Bag Purple
| Brand | MCQ |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Purple |
| Height | 15.5cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 275593 |
$80.10
Women's Longnow Plaque Logo Bag Purple—
$80.10













Description
| Brand | MCQ |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Purple |
| Height | 15.5cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 275593 |





















