🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Men's Logo Print Joggers Grey Size M
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Joggers |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Waist | 40cm |
| Inner Leg | 66cm |
| Comments | Light cracking to the graphics and slight fading. |
| SKU | 272355 |
$22.03
Original: $73.42
-70%Men's Logo Print Joggers Grey Size M—
$73.42
$22.03









Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Joggers |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Waist | 40cm |
| Inner Leg | 66cm |
| Comments | Light cracking to the graphics and slight fading. |
| SKU | 272355 |





















