π Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Men's Logo Epi Card Holder Red
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Card Holder |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Red |
| Height | 8.5cm |
| Width | 11.5cm |
| Depth | 0.5cm |
| Comments | Date Code: SP0969. Light wear to the leather. |
| SKU | 282502 |
$20.02
Original: $66.75
-70%Men's Logo Epi Card Holder Redβ
$66.75
$20.02





Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Card Holder |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Red |
| Height | 8.5cm |
| Width | 11.5cm |
| Depth | 0.5cm |
| Comments | Date Code: SP0969. Light wear to the leather. |
| SKU | 282502 |





















