🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Women's Logo Print Bag Tan
| Brand | MCM |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Est Retail Price | £485.0 |
| Colour | Tan |
| Height | 12.5cm |
| Width | 18.5cm |
| Depth | 7.5cm |
| Comments | Slight discolouration around the edges and light tarnishing to the hardware. |
| SKU | 281937 |
$32.04
Original: $106.80
-70%Women's Logo Print Bag Tan—
$106.80
$32.04











Description
| Brand | MCM |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Est Retail Price | £485.0 |
| Colour | Tan |
| Height | 12.5cm |
| Width | 18.5cm |
| Depth | 7.5cm |
| Comments | Slight discolouration around the edges and light tarnishing to the hardware. |
| SKU | 281937 |





















