🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Women's Raffier Panier Teen Triomphe Basket Bag Brown
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 22cm |
| Width | 36cm |
| Depth | 14cm |
| SKU | 318848 |
$360.45
Women's Raffier Panier Teen Triomphe Basket Bag Brown—
$360.45














Description
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 22cm |
| Width | 36cm |
| Depth | 14cm |
| SKU | 318848 |





















