🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Women's Carriage Bag Brown
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 17cm |
| Width | 24cm |
| Depth | 6cm |
| Comments | Light scratches to the leather. |
| SKU | 331387 |
$473.92
Women's Carriage Bag Brown—
$473.92














Description
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 17cm |
| Width | 24cm |
| Depth | 6cm |
| Comments | Light scratches to the leather. |
| SKU | 331387 |





















