🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Women's C Logo Stripe Joggers Navy Size Waist 38"
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Joggers |
| Size | Waist 38" |
| Material | Silk |
| Colour | Navy |
| Waist | 38cm |
| Inner Leg | 73cm |
| Comments | Missing one button as pictured, however can still be done up via other button and clasp. |
| SKU | 323873 |
$68.08
Original: $226.95
-70%Women's C Logo Stripe Joggers Navy Size Waist 38"—
$226.95
$68.08









Description
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Joggers |
| Size | Waist 38" |
| Material | Silk |
| Colour | Navy |
| Waist | 38cm |
| Inner Leg | 73cm |
| Comments | Missing one button as pictured, however can still be done up via other button and clasp. |
| SKU | 323873 |





















