🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Men's Rhinestone Logo Hoodie Black Size S
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 65.5cm |
| Should To Shoulder | 56.5cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 322852 |
$134.17
Original: $447.22
-70%Men's Rhinestone Logo Hoodie Black Size S—
$447.22
$134.17






Description
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 65.5cm |
| Should To Shoulder | 56.5cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 322852 |





















