🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Women's Luggage Phantom Handbag Red
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Red |
| Height | 28cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 22cm |
| SKU | 320366 |
$507.29
Women's Luggage Phantom Handbag Red—
$507.29









Description
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Red |
| Height | 28cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 22cm |
| SKU | 320366 |





















