🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Women's Plaque Logo Purse Black
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 10.5cm |
| Width | 19.5cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 273667 |
$53.40
Women's Plaque Logo Purse Black—
$53.40










Description
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 10.5cm |
| Width | 19.5cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 273667 |





















