🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Men's Wool Waistcoat Vest Grey Size IT 48 / UK M
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Vest |
| Size | IT 48 / UK M |
| Material | Wool |
| Colour | Grey |
| Length | 68.5cm |
| Should To Shoulder | 36.5cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| Comments | The item has a small section of discoloration at the back near the hemline. |
| SKU | 278395 |
$40.05
Men's Wool Waistcoat Vest Grey Size IT 48 / UK M—
$40.05







Description
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Vest |
| Size | IT 48 / UK M |
| Material | Wool |
| Colour | Grey |
| Length | 68.5cm |
| Should To Shoulder | 36.5cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| Comments | The item has a small section of discoloration at the back near the hemline. |
| SKU | 278395 |





















