π Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Men's Plaque Logo Sweatshirt Black Size IT 44 / UK XS
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | IT 44 / UK XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 70.5cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| Comments | Small marks to the front and sleeves of the item. |
| SKU | 246515 |
$10.01
Original: $33.37
-70%Men's Plaque Logo Sweatshirt Black Size IT 44 / UK XSβ
$33.37
$10.01










Description
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | IT 44 / UK XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 70.5cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| Comments | Small marks to the front and sleeves of the item. |
| SKU | 246515 |





















