π Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Men's Distressed Logo Sweatshirt Grey Size IT 52 / UK XL
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Sweatshirt |
| Size | IT 52 / UK XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 60.5cm |
| Pit To Pit | 67cm |
| Comments | Marks to the item. |
| SKU | 307034 |
$10.01
Original: $33.37
-70%Men's Distressed Logo Sweatshirt Grey Size IT 52 / UK XLβ
$33.37
$10.01







Description
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Sweatshirt |
| Size | IT 52 / UK XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 60.5cm |
| Pit To Pit | 67cm |
| Comments | Marks to the item. |
| SKU | 307034 |





















