🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Men's Plaque Logo Jeans Blue Size IT 46 / UK 30
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jeans |
| Size | IT 46 / UK 30 |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Waist | 40cm |
| Inner Leg | 70cm |
| Comments | Unstitching around the crotch and small stains on the lower part of the legs. |
| SKU | 242325 |
$8.01
Original: $26.70
-70%Men's Plaque Logo Jeans Blue Size IT 46 / UK 30—
$26.70
$8.01










Description
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jeans |
| Size | IT 46 / UK 30 |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Waist | 40cm |
| Inner Leg | 70cm |
| Comments | Unstitching around the crotch and small stains on the lower part of the legs. |
| SKU | 242325 |





















