🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Men's Paris Logo Jumper Yellow Size M
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jumper |
| Size | M |
| Material | Wool |
| Colour | Yellow |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 49.5cm |
| SKU | 321314 |
$84.11
Original: $280.35
-70%Men's Paris Logo Jumper Yellow Size M—
$280.35
$84.11








Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jumper |
| Size | M |
| Material | Wool |
| Colour | Yellow |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 49.5cm |
| SKU | 321314 |





















