🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Men's Monogram Rainbow Playground Jumper Yellow Size 5XL
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | 5XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Yellow |
| Length | 80cm |
| Should To Shoulder | 62cm |
| Pit To Pit | 72cm |
| SKU | 311413 |
$98.12
Original: $327.07
-70%Men's Monogram Rainbow Playground Jumper Yellow Size 5XL—
$327.07
$98.12






Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | 5XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Yellow |
| Length | 80cm |
| Should To Shoulder | 62cm |
| Pit To Pit | 72cm |
| SKU | 311413 |





















