🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Men's Applique Logo Hoodie Black Size L
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| Shoulder To Shoulder | 45cm |
| SKU | 258819 |
$52.07
Original: $173.55
-70%Men's Applique Logo Hoodie Black Size L—
$173.55
$52.07






Description
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| Shoulder To Shoulder | 45cm |
| SKU | 258819 |





















