🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Men's Arrow Logo Hoodie White Size S
| Brand | Off-White |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 322903 |
$40.05
Original: $133.50
-70%Men's Arrow Logo Hoodie White Size S—
$133.50
$40.05








Description
| Brand | Off-White |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 322903 |





















