🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Men's Embossed Logo Hoodie White Size M
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 79cm |
| Should To Shoulder | 55cm |
| Pit To Pit | 65cm |
| SKU | 322341 |
$373.80
Men's Embossed Logo Hoodie White Size M—
$373.80








Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 79cm |
| Should To Shoulder | 55cm |
| Pit To Pit | 65cm |
| SKU | 322341 |





















