π Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Women's Monogram Bag Red
| Brand | Bottega Veneta |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Other |
| Colour | Red |
| Height | 26cm |
| Width | 34cm |
| Depth | 12cm |
| Comments | Marks to the item. |
| SKU | 274883 |
$80.10
Women's Monogram Bag Redβ
$80.10









Description
| Brand | Bottega Veneta |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Other |
| Colour | Red |
| Height | 26cm |
| Width | 34cm |
| Depth | 12cm |
| Comments | Marks to the item. |
| SKU | 274883 |





















