π Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Women's Inrecciato Purse Pink
| Brand | Bottega Veneta |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Pink |
| Height | 10.5cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 4cm |
| Comments | Very light minor wear to the top corners of the item. |
| SKU | 272729 |
$34.04
Original: $113.47
-70%Women's Inrecciato Purse Pinkβ
$113.47
$34.04







Description
| Brand | Bottega Veneta |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Pink |
| Height | 10.5cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 4cm |
| Comments | Very light minor wear to the top corners of the item. |
| SKU | 272729 |





















