🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Men's Intrecciato Card Holder Grey
| Brand | Bottega Veneta |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Card Holder |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Grey |
| Height | 8.5cm |
| Width | 10cm |
| Depth | 0.5cm |
| Comments | Light wear to the corners of the item. |
| SKU | 305370 |
$38.05
Original: $126.82
-70%Men's Intrecciato Card Holder Grey—
$126.82
$38.05








Description
| Brand | Bottega Veneta |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Card Holder |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Grey |
| Height | 8.5cm |
| Width | 10cm |
| Depth | 0.5cm |
| Comments | Light wear to the corners of the item. |
| SKU | 305370 |





















