π Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Women's Intrecciato Purse Pink
| Brand | Bottega Veneta |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Pink |
| Height | 11cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 3cm |
| Comments | Light minor wear to the leather. |
| SKU | 272727 |
$193.57
Women's Intrecciato Purse Pinkβ
$193.57








Description
| Brand | Bottega Veneta |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Pink |
| Height | 11cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 3cm |
| Comments | Light minor wear to the leather. |
| SKU | 272727 |





















