π Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Women's Kaftan Top Multi-Coloured
| Brand | Missoni |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Top |
| Size | One Size |
| Material | Cotton |
| Colour | Multi-Coloured |
| Length | 76cm |
| Should To Shoulder | 63cm |
| Pit To Pit | 62cm |
| SKU | 323711 |
$213.60
Women's Kaftan Top Multi-Colouredβ
$213.60











Description
| Brand | Missoni |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Top |
| Size | One Size |
| Material | Cotton |
| Colour | Multi-Coloured |
| Length | 76cm |
| Should To Shoulder | 63cm |
| Pit To Pit | 62cm |
| SKU | 323711 |























