🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Men's Stars Embroidered T-Shirt Blue Size S
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 71.5cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 308247 |
$120.15
Men's Stars Embroidered T-Shirt Blue Size S—
$120.15








Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 71.5cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 308247 |





















