🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Women's Re-Edition Plaque Logo Handbag White
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Colour | White |
| Height | 18cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 6.5cm |
| Comments | RRP £1470. Small pouch measurements: Height 11cm, Width 8cm, Depth 2.5cm |
| SKU | 311180 |
$413.84
Women's Re-Edition Plaque Logo Handbag White—
$413.84













Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Colour | White |
| Height | 18cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 6.5cm |
| Comments | RRP £1470. Small pouch measurements: Height 11cm, Width 8cm, Depth 2.5cm |
| SKU | 311180 |





















