π Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Women's Gg Supreme Gilet Brown Size IT 36 / UK 4
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Gilet |
| Size | IT 36 / UK 4 |
| Material | Cotton |
| Colour | Brown |
| Length | 44cm |
| Should To Shoulder | 34cm |
| Pit To Pit | 41cm |
| SKU | 331575 |
$927.81
Women's Gg Supreme Gilet Brown Size IT 36 / UK 4β
$927.81










Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Gilet |
| Size | IT 36 / UK 4 |
| Material | Cotton |
| Colour | Brown |
| Length | 44cm |
| Should To Shoulder | 34cm |
| Pit To Pit | 41cm |
| SKU | 331575 |























