🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Men's Lafage Gilet Navy Size 5 / XXL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | 5 / XXL |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 326408 |
$108.13
Original: $360.45
-70%Men's Lafage Gilet Navy Size 5 / XXL—
$360.45
$108.13








Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | 5 / XXL |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 326408 |























