🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Men's Tape Logo T-Shirt Green Size S
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Green |
| Length | 71.5cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 273137 |
$14.02
Original: $46.72
-70%Men's Tape Logo T-Shirt Green Size S—
$46.72
$14.02







Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Green |
| Length | 71.5cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 273137 |




















