🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Men's Logo Print T-Shirt White Size XXL
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XXL |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 78cm |
| Should To Shoulder | 54cm |
| Pit To Pit | 63cm |
| Comments | Small mark to the front of the item. |
| SKU | 266860 |
$33.37
Men's Logo Print T-Shirt White Size XXL—
$33.37










Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XXL |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 78cm |
| Should To Shoulder | 54cm |
| Pit To Pit | 63cm |
| Comments | Small mark to the front of the item. |
| SKU | 266860 |




















