🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Men's Lens Hoodie Purple Size XS
| Brand | C.P. Company |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Purple |
| Length | 62.5cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 313418 |
$36.05
Original: $120.15
-70%Men's Lens Hoodie Purple Size XS—
$120.15
$36.05







Description
| Brand | C.P. Company |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Purple |
| Length | 62.5cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 313418 |





















