🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Men's Embroidered Logo Shell Down Jacket Khaki Size IT 46 / S
| Brand | C.P. Company |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 46 / S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Khaki |
| Length | 67.5cm |
| Should To Shoulder | 48.5cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 308535 |
$48.06
Original: $160.20
-70%Men's Embroidered Logo Shell Down Jacket Khaki Size IT 46 / S—
$160.20
$48.06











Description
| Brand | C.P. Company |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 46 / S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Khaki |
| Length | 67.5cm |
| Should To Shoulder | 48.5cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 308535 |





















