🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Women's Zip Around Long Purse Gold
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Gold |
| Height | 11cm |
| Width | 19.5cm |
| Depth | 3cm |
| Comments | The lining of the item is in very good condition however the outside material is slightly scratched. |
| SKU | 272735 |
$54.07
Original: $180.22
-70%Women's Zip Around Long Purse Gold—
$180.22
$54.07








Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Gold |
| Height | 11cm |
| Width | 19.5cm |
| Depth | 3cm |
| Comments | The lining of the item is in very good condition however the outside material is slightly scratched. |
| SKU | 272735 |























