🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Women's Plaque Logo Crop Top Black Size IT 44 / UK XS
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Top |
| Size | IT 44 / UK XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 13cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 43cm |
| SKU | 322118 |
$166.87
Women's Plaque Logo Crop Top Black Size IT 44 / UK XS—
$166.87









Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Top |
| Size | IT 44 / UK XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 13cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 43cm |
| SKU | 322118 |























