🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Women's Embroidered Logo Shirt White Size S
| Brand | Miu Miu |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 38cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 323481 |
$46.06
Original: $153.52
-70%Women's Embroidered Logo Shirt White Size S—
$153.52
$46.06








Description
| Brand | Miu Miu |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 38cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 323481 |























