🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Men's Distressed Logo Print Sweatshirt Cream Size S
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Cream |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 51cm |
| Pit To Pit | 57.5cm |
| Comments | Small marks to the item. Item is missing the wash and size label. |
| SKU | 261758 |
$42.05
Original: $140.17
-70%Men's Distressed Logo Print Sweatshirt Cream Size S—
$140.17
$42.05










Description
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Cream |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 51cm |
| Pit To Pit | 57.5cm |
| Comments | Small marks to the item. Item is missing the wash and size label. |
| SKU | 261758 |























